top of page

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Доброго дня, шановні відвідувачі сайту!

З 1 вересня 2022 року КЗ "Лозівський ЗДО №9 "Перлинка"" почав працювати з вихованцями в дистанційному режимі.

Для дистанційної роботи  з дошкільнятами педагоги використовують месенджер VIBER, ТЕЛЕГРАМ  та платформу GOOGLE CLASSROOM

   МОН України підготувало рекомендації щодо організації освітнього процесу в закладах освіти на цей час. Режим роботи усіх працівників та форму дистанційного навчання визначає керівник закладу, враховуючи особливості регіону та дитячого садка.

  В умовах воєнного стану, як ніколи раніше, важлива взаємодія вихователів та батьків дітей... Так, рекомендується проводити консультації щодо розпорядку дня, харчування і діяльності вихованців, а також онлайн-заняття. Останні можуть відбуватися в режимі реального часу (синхронно) або ж надсилати як записи (асинхронно). Таку комунікацію можна організувати за допомогою онлайн-конференцій, соціальних мереж, мобільних додатків, вебсайтів тощо.

  Методичні рекомендації про окремі питання діяльності закладів дошкільної освіти у 2022/2023 навчальному році, в т.ч. використання в ЗДО дистанційної форми здобуття освіти (додаток до листа МОН від 27.07.2022 №1/8504-22).

Посилання на групи Google Classroom

https://classroom.google.com/c/NTc3NzQ1MTY0NTY0?cjc=lfbqhyp - перша молодша група N1

https://classroom.google.com/c/NTgxMTg2Mzc2MzU5?cjc=xt3lehd - перша молодша група N1

https://classroom.google.com/c/NDg5NjE0MDgzODM1?cjc=7xj62sk - друга молодша група N2

bottom of page