top of page

"Міні-музей" в ЗДО

11 жовтня 2018 року для педагогів ЛДНЗ №9 "Перлинка" вихователем-методистом Форост Т.М. була надана консультація стосовно впровадження міні-музеїв в здо. 

Музейна педагогіка є інноваційною технологією у сфері особистісного виховання дошкільників, створює умови занурення особистості дитини у спеціально організоване розвивальне предметно-просторове середовище. 

 

Положення «Про музей при навчальному закладі, який перебуває у сфері управління Міністерства освіти і науки України», затвердженим наказом Міністерства світи і науки України 04.09.2006 № 640, Листом МОН від 25.07.2016 №1/9-396 "Про організацію національно-патріотичного виховання у дошкільних навчальних закладах" та іншими нормативними документами. Було згадано принцити, завдання, особливості розташування музею та тематики яку можуть бути.

Консультації для педагогів

14 червня 2018 року для педагогів ЛДНЗ №9 пройшла консультація: «Організація праці старших дошкільників влітку». Літню роботу з дітьми в дошкільному закладі прийнято називати оздоровчою. Цим визначається її основна мета і завдання. Важливо всесторонньо використати сприятливі для зміцнення здоров’я дітей умови літнього часу і добитися, щоб кожна дитина зміцніла і загартувалася. Успіх літньої роботи визначається перш за все тим, наскільки своєчасно підготувався до неї колектив дошкільного закладу. Дуже важливо при підготовці до літа з’ясувати хто із вихованців проведе все літо чи частину його разом зі своїми батьками і не буде тимчасово відвідувати дитячий садок. Літнє оздоровлення передбачає внесення змін у режим дня дітей, а саме: максимальне перебування дітей на повітрі, відповідну вікові тривалість сну та інших видів відпочинку, достатню рухову активність. Усе це забезпечується під час організа­ції різноманітної діяльності дітей, дозвілля та розваг, прогулянок та екскурсій у природу. Основним пунктом в режимі дня є виконання комплексу фізкультурно-оздоровчих заходів: щоденна ранкова гімнастика та гімнастка після сну; фізкультурні заняття, екскурсії, туристичні походи, розваги, фізкультурні свята.

«Сучасний вихователь це…»

«Хороший педагог - це насамперед людина, яка любить дітей, знаходить радість у спілкуванні з ними, вірить у те, що кожна дитина може стати доброю людиною, вміє дружити з дітьми, бере близько до серця дитячі радощі і прикрощі, знає душу дитини, ніколи не забуває, що й сам був дитиною».

В.Сухомлинський...

17 квітня 2018 року вихователь-методист Форост Т.М. познайомила вихователів з портретом сучасного вихователя в умовах впровадження нової концепціїї "Нова українська школа". Нам головне впевнено йти в ногу з часом, триматися разом і не переставати любити свою роботу, дітей і віддаватися їм сповна. Ото ж.. 

1. Ефективно  організовує освітній процес з дошкільниками.

2. Створює умови - сучасний освітній простір  для набуття кожною  дитиною життєво необхідних компетенцій; досягає високих  результатів в особистісному розвитку вихованців.

3. Вміє налагодити з кожною дитиною продуктивну   й емоційно прийнятну для обох сторін взаємодію.

Ділова гра з педагогами з мовленнєвого розвитку

15 березня 2018 року в ЛДНЗ №9 "Перлинка" в приміщенні музичного залу вихователем-методистом Форост Т.М. для педагогів було проведено Ділову гру з моленнєвого розвитку. Під час гри педагоги мали змогу показати свої знання, уміння та навички. Команди працювали злагодженно, були відвертими і відкритими, висловлювали свої думки та враження.

Від дзиґи до бізіборда: як змінилися іграшки в дитсадках за 15 років

Для вихователів ЛДНЗ №9 "Перлинка" була проведена міні-консультація "Від дзиґи до бізіборда...". Де вони могли пригадати та порівняти які іграшки були і які зараз. 

Наприкінці минулого року Міносвіти затвердило новий перелік іграшок для дитячих садків,  Лист МОН України від 19.12.2017 №1633 «Про затвердження Примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти». Востаннє його змінювали аж 15 років тому — у 2002-му. А перед цим — у 1995-му. Перші українські рекомендації багато в чому дублювали ще радянські стандарти. Однак нинішній список демонструє, що часи змінилися, як і діти. Розповідаємо — як саме. Що додали, а що прибрали. 

1 / 1

Please reload

bottom of page